Skjermbilde23

Vi har endelig ansatt ny sportslig leder for håndballen!

Det er en glede endelig kunne si det offentlig – Tore Helgensen er ansatt som sportlig leder og trener for Varhaugdamene fra 1.juni.

Han valgte Varhaug IL tross i andre spennende tilbud. Dette viser at Varhaug IL er en spennende og interessant klubb, og at vi er villige til å satse mer på det sportslige i årene fremover. Vi har kanskje et av Norges råaste anlegg, og nå skal vi fylle det med enda mer håndballglede.

Tore har de siste årene vært hovedtrener for Ålgård HK sitt damelag i 1.divisjon. Han har holdt på med håndball i 35 år, spilt på toppnivå i 7 sesonger, har NHF trener 4 utdanning(master coach) + EHF sin Pro lisens. I tillegg er han pedagogisk utdannet + idrettsfaglig utdannet. Ingen tvil om at vi har fått med oss en kompetanse mange på Varhaug kan glede seg over!

Andre nyheter

image

Et varmt velkommen til Tove Nærland!

Varhaug IL er utrolig glade for å ønske Tove Nærland velkommen som vår nye administrasjonsmedarbeider!...
Årsmøte dokumentene (1)

Full oversikt før årsmøtet – last ned dokumentene her

Årsmøtet er en viktig begivenhet for alle medlemmer av Varhaug IL. For å sikre at...
Velkommen årsmøte

Bli med på årsmøte og årsfest i Varhaug IL!

Varhaug IL inviterer alle medlemmer til to viktige arrangementer denne våren – årsmøtet og årsfesten!...