varhaug-il

Jærmessa 2020 er avlyst

Hovedstyret, i samråd med messestyret, i Varhaug IL har vedtatt å avlyse årets Jærmesse

Varhaug IL ønsker å være en del av den store nasjonale dugnaden som skal begrense koronaviruset, og vedtaket er gjort med bakgrunn i retningslinjene som er gitt fra helsedirektoratet og regjering.

Det var ingen enkel beslutning å ta, men signalene som er gitt fra nasjonale myndigheter indikerer at det vil ta tid før en kan gjennomføre store arrangementer.
Styret i Varhaug IL takker alle frivillige og samarbeidspartnere som har jobbet med årets messe, og ser frem til å arrangere Jærmessa i 2021.

Ta gjerne kontakt dersom dere har spørsmål

Her er saken i jbl.no (bak betalingsmur)

Kontaktperson:
Daglig leder
Jan Christian Vasshus
Mobtlf. 488 67 023

Andre nyheter

Ekstraordinært Årsmøte 2025 (1)

Ekstraordinært årsmøte 11.Juni 2025

Hovedstyret inviterer til ekstraordinært årsmøte onsdag 11. Juni 2025 klokken 19.30 i sosialt rom. Saken...
påskeegg for private

Vi selger påskeegg:)

Kjøp påskeegg til inntekt for Varhaug idrettslag - Bestilling av påskeegg Kr 125,- pr stk. ...
image

Et varmt velkommen til Tove Nærland!

Varhaug IL er utrolig glade for å ønske Tove Nærland velkommen som vår nye administrasjonsmedarbeider!...