Laster Hendelser

Hendelseskategori Manuelle bookinger

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
30

12:00-14:00 Rock Team klatring

19:00-20:30 B-lag trening

31

10:00-11:30 Fotballtrening G8

11:30-13:00 Fotballtrening G10

1
2

19:00-22:00 Trenermøte turn

19:00-20:00 Møte A-laget Fotball

3

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

12:00-19:30 Barneselskap

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

19:00-22:00 Sonesamling håndball

20:00-22:30 Barneselskap

4

08:00-17:00 Turnering på Bryne for A laget

5

08:00-17:00 Turnering på Bryne for A laget

20:30-22:00 Sponsorfotball

6

17:00-17:40 Håndball J13

19:00-22:00 Trenermøte turn 5-7klasse

7

17:30-19:00 Håndball J16

19:00-21:00 Trenermøte nye og gamle trener 1klasse

8

20:00-21:00 Møte Trim og Friidrett

9

06:00-07:00 Sirkeltrening

16:00-18:00 Barneselskap

18:00-21:30 Møte fotballstyret

19:00-21:00 Foreldremøte G14 – fotball

10

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

15:00-19:00 Barneselskap

19:00-22:00 Sonesamling håndball

19:00-13:00 Fest

19:00-13:00 Trenersamling klatring

11

19:00-13:00 Fest

19:00-13:00 Trenersamling klatring

08:00-20:00 Senior kamp Dame Kr.sand

13:00-18:00 Barneselskap

18:00-18:00 Barnedåp

12

19:00-13:00 Fest

08:00-20:00 Senior kamp Dame Kr.sand

18:00-18:00 Barnedåp

17:00-18:30 Trening G10 håndball

18:00-20:30 G10 ser Norge-Frankrike

13

17:00-17:40 Håndball J13

17:30-19:00 Foreldremøte, håndball j15

17:45-18:55 Dame A fotball

19:30-22:00 Jærmessemøte

14

17:00-19:00 Styremøte Håndball

17:30-19:00 Håndball J16

19:00-20:00 Foreldremøte for J16

15

17:00-20:30 Møte A-laget

17:00-19:00 Kontrollkomite

16

06:00-07:00 Sirkeltrening

17

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

16:30-19:30 Barnebursdag

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

19:00-22:00 Sonesamling håndball

18

13:00-17:00 Barneselskap

15:00-11:00 Fest

17:00-20:00 Barneselskap

19

15:00-11:00 Fest

08:00-17:00 Konkurranse turn Sola

12:00-19:00 Barneselskap

20:30-22:00 Sponsorfotball

20

16:30-18:30 Bursdagsselskap

17:00-17:40 Håndball J13

19:00-20:00 Foreldremøte J-10 (fotball)

21

12:00-23:00 Foredrag SPREK START

17:00-19:00 SeMeg Stasjonen klatring

17:30-19:00 Håndball J16

18:00-19:00 Styremøte Badminton

22

18:00-22:00 Fotballstyremøte

19:00-22:30 Hovedstyremøte

23

06:00-07:00 Sirkeltrening

17:00-18:30 Foreldremøte turn 1.klasse

21:30-23:00 Møte dame A

24

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

15:00-19:00 Kaninutstilling

15:00-17:00 Fotballtrening for G13

15:30-01:00 Hans

18:00-20:00 Turntrening

25

15:00-19:00 Kaninutstilling

15:30-01:00 Hans

11:00-20:00 Herre B Åkra

11:30-13:30 B-lag samling

26

15:00-19:00 Kaninutstilling

11:30-13:30 B-lag samling

14:30-19:30 Barneselskap

20:30-22:00 Sponsorfotball

27

14:00-23:00 Stormøte SR-Bank

17:00-17:40 Håndball J13

18:00-20:30 Barneselskap

28

15:00-20:00 Varhaug pensjonistlag – sos.rom

17:30-19:00 Håndball J16

29
30

06:00-07:00 Sirkeltrening

18:00-22:00 Kveldsmat J13

31

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:30-12:30 Tine produsentlag

16:30-22:00 Treningskamp Randaberg Arena a-laget fotball

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

19:00-22:00 Sonesamling håndball

1

11:00-18:00 Barneselskap

2

12:00-21:00 J16 Handball

20:30-22:00 Sponsorfotball

+ Export Events