Laster Hendelser

Hendelser Search and Views Navigation

Hendelse Views Navigation

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
1

15:00-17:00 Håndballturnering i pinsehelgen

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

2

15:00-17:00 Håndballturnering i pinsehelgen

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

3

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

4

08:00-20:00 Sommarfest idrettsbarnehagen

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

5

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

6

13:00-18:00 1års dag

7

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

8

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

9

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

10

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

12

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

13

11:30-14:00 Samling J13 og J14, fotball

14:30-17:30 Barneselskap

19:00-19:00 Dåp

14

19:00-19:00 Dåp

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

15

08:00-15:00 Åna kretsfengsel

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16

08:00-15:00 Åna kretsfengsel

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

17

08:00-15:00 Åna kretsfengsel

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

18

08:00-15:00 Åna kretsfengsel

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

19

08:00-15:00 Åna kretsfengsel

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

20

11:00-19:00 Barne/familieselskap

19:00-19:00 Dåp

21

19:00-19:00 Dåp

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

22

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

23

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

24

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

25

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

26

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

27

11:00-17:00 Barnebursdag

28

10:00-18:30 Selskap

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

29

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

30

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

1

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

2

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

3

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

4
5

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

+ Export Events