Laster Hendelser

Hendelser Search and Views Navigation

Hendelse Views Navigation

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
30

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Treningstider J2008 håndball

31

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

10:30-12:00 Sosialt – ungdomsskulen

1

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

2

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

3

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

4
5

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

6

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

7

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

8

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

9

23:00-23:00 Turnering Danmark

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

10

23:00-23:00 Turnering Danmark

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11

23:00-23:00 Turnering Danmark

12

23:00-23:00 Turnering Danmark

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

13

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

14

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

16

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

17

08:00-23:30 Håndball gruppa

08:00-14:00 Konsert

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

18

08:00-23:30 Håndball gruppa

08:00-14:00 Konsert

10:00-17:00 2 barnebursdager

19

08:00-23:30 Håndball gruppa

10:00-18:00 Friidrettsdag idrettsskulen

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

20

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

21

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

22

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

23

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-20:00 Vårmønstring turnen

24

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

25

09:00-14:00 Keeperskole

11:30-14:00 Samling J13 og J14, fotball

12:00-11:00 25-årsdag

26

12:00-11:00 25-årsdag

08:00-16:00 Hå-marsjen

09:00-14:00 Keeperskole

13:00-17:00 Familieselskap

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

27

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

28

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

29

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

30

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

1

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

2
3

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

+ Export Events