Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Hendelse Views Navigation

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
24

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

25

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

26

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

27

06:00-07:00 Sirkeltrening

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

28

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

29

11:30-14:00 Samling J13 og J14, fotball

15:00-14:00 Cheerleading

1

15:00-14:00 Cheerleading

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

2

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

3

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

4

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

5

06:00-07:00 Sirkeltrening

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

6

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

7

08:00-14:30 VIL Smashen Mars 2020

08:00-15:00 Barneselskap

12:00-12:00 40 års dag

14:30-15:30 Klargjøring håndballkamp

15:00-10:00 Fest

8

12:00-12:00 40 års dag

15:00-10:00 Fest

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-18:00 Barneselskap

9

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

10

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

12

06:00-07:00 Sirkeltrening

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

13

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

14

17:00-12:00 Årsfesten 2020

09:30-13:30 Trenerkurs fotball

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-17:00 Barnebursdag

11:00-11:30 Håndballkamp Nærbø 3-Nærbø 2

15

17:00-12:00 Årsfesten 2020

09:00-17:00 Herre A Åkra

11:00-12:00 Klargjøring håndballkamp

12:00-12:50 Håndballkamp Varhaug 2-Ganddal 1

13:20-14:10 Håndballkamp Varhaug-Bogafjell 2

16

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-23:00 Årsmøte VIL

17

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

18

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

19

06:00-07:00 Sirkeltrening

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

20

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

21

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:50 Håndballkamp Varhaug 2-Nærbø 4

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug-Undheim

12:00-12:50 Håndballkamp Varhaug-Hinna

13:00-13:00 30-årsdag

22

13:00-13:00 30-årsdag

14:00-11:00 70-årsdag

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-18:00 Buss til kamp

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug-Nærbø 2

23

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

24

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

25

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

26

06:00-07:00 Sirkeltrening

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

27

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

28

11:00-11:00 Sponsortreff

19:00-14:00 G10 overnatting/treningshelg

11:30-14:00 Samling J13 og J14, fotball

11:30-17:00 Seriekamp Alaget mot Rosseland

14:50-15:50 Klargjøring håndballkamp

29

10:30-18:30 Barneselskap

11:00-17:00 G16 Handball mot Viking

11:00-12:00 Klargjøring håndballkamp

12:00-13:00 Håndballkamp Varhaug-Staal Jørpeland

12:00-13:00 Klargjøring håndballkamp

30

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

31

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

1

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

2

06:00-07:00 Sirkeltrening

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

3

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

4

17:00-23:00 Hundeutstilling 2020

5

17:00-23:00 Hundeutstilling 2020

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

+ Export Events