Laster Hendelser

Hendelser Search and Views Navigation

Hendelse Views Navigation

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
27

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

14:00-23:00 Stormøte SR-Bank

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

17:00-17:40 Håndball J13

17:45-18:55 Dame A fotball

28

15:00-20:00 Varhaug pensjonistlag – sos.rom

17:30-19:00 Håndball J16

18:30-20:00 Møte A-laget

29

16:00-22:00 G19 kamp borte mot Mastra

18:00-19:30 Foreldremøte G12

30

18:00-22:00 Kveldsmat J13

31

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:30-12:30 Tine produsentlag

15:00-20:00 Barneselskap

16:30-22:00 Treningskamp Randaberg Arena a-laget fotball

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

1

11:00-18:00 Barneselskap

18:00-22:00 Barneselskap

2

12:00-21:00 J16 Handball

20:30-22:00 Sponsorfotball

3

10:00-12:00 Klatring med Rock-teamet

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

17:00-17:40 Håndball J13

17:45-18:55 Dame A fotball

4

15:30-22:00 G16 Handball mot Avaldsnes

17:30-19:00 Håndball J16

5

18:00-21:30 Fotballstyremøte

19:00-23:00 Jæren Young Cowboys

6

16:30-22:00 Treningskamp mot Rosseland a-laget fotball

7

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:00 Bestilling av rom til 6. trinn – Varhaug skule

11:30-14:00 Bestilling av rom til 6. trinn – Varhaug skule

15:00-18:00 Mixturnering J8/G8 håndball

15:30-19:30 Selskap

8

20:00-17:00 Håndball kamp G14 til Haugesund

12:00-11:00 40 års dag

13:00-16:00 Barneselskap

13:30-16:30 Barneselskap

20:00-23:30 KRIK-kveld med VAKRU

9

12:00-11:00 40 års dag

12:30-21:00 j 16

14:00-18:00 Bursdag

20:30-22:00 Sponsorfotball

10

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

17:00-17:40 Håndball J13

17:45-18:55 Dame A fotball

18:00-20:00 Møte oppsett treningstider/baner fotball

11

15:00-19:00 Barneselskap

17:00-19:00 SeMeg Stasjonen klatring

17:30-19:00 Håndball J16

12

19:30-22:00 Hovedstyremøte

13

17:30-18:30 A-laget damer

14

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

16:00-19:00 Barnebursdag

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

19:00-22:00 Sonesamling håndball

15

11:00-18:00 j 16

13:00-17:00 Bursdag

16

11:00-19:00 VIL-bussen J15, håndball

13:00-16:00 Badnaselskap

16:00-19:00 Barneselskap

20:30-22:00 Sponsorfotball

17

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

17:00-17:40 Håndball J13

17:45-18:55 Dame A fotball

18:00-21:30 Busstur til Skyland – turn

18

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

17:30-19:00 Håndball J16

18:00-20:00 Video annalyse A laget

19

18:00-21:30 Fotballstyremøte

19:30-21:00 Styremøte

20

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

21

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

22

12:00-18:00 Barneselskap

18:00-20:00 Barnedåp

23

18:00-20:00 Barnedåp

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

24

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

25

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

26

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

27

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

28

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

29

10:00-12:00 Trening J13/J14 fotball

11:30-14:00 Samling J13 og J14, fotball

15:00-14:00 Cheerleading

1

15:00-14:00 Cheerleading

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

+ Export Events