Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Hendelse Views Navigation

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
30

12:00-14:00 Rock Team klatring

17:00-17:40 Håndball J13

19:00-20:30 B-lag trening

31

10:00-11:30 Fotballtrening G8

11:30-13:00 Fotballtrening G10

17:30-19:00 Håndball J16

1
2

06:00-07:00 Sirkeltrening

19:00-22:00 Trenermøte turn

19:00-20:00 Møte A-laget Fotball

3

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

12:00-19:30 Barneselskap

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

19:00-22:00 Sonesamling håndball

20:00-22:30 Barneselskap

4

08:00-17:00 Turnering på Bryne for A laget

5

08:00-17:00 Turnering på Bryne for A laget

20:30-22:00 Sponsorfotball

6

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

17:00-17:40 Håndball J13

19:00-22:00 Trenermøte turn 5-7klasse

7

17:30-19:00 Håndball J16

19:00-21:00 Trenermøte nye og gamle trener 1klasse

8

20:00-21:00 Møte Trim og Friidrett

9

06:00-07:00 Sirkeltrening

16:00-18:00 Barneselskap

18:00-21:30 Møte fotballstyret

19:00-21:00 Foreldremøte G14 – fotball

10

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

15:00-19:00 Barneselskap

19:00-22:00 Sonesamling håndball

19:00-13:00 Fest

19:00-13:00 Trenersamling klatring

11

19:00-13:00 Fest

19:00-13:00 Trenersamling klatring

08:00-20:00 Senior kamp Dame Kr.sand

13:00-18:00 Barneselskap

18:00-18:00 Barnedåp

12

19:00-13:00 Fest

08:00-20:00 Senior kamp Dame Kr.sand

18:00-18:00 Barnedåp

17:00-18:30 Trening G10 håndball

18:00-20:30 G10 ser Norge-Frankrike

13

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

17:00-17:40 Håndball J13

17:30-19:00 Foreldremøte, håndball j15

17:45-18:55 Dame A fotball

14

17:00-19:00 Styremøte Håndball

17:30-19:00 Håndball J16

19:00-20:00 Foreldremøte for J16

15

17:00-20:30 Møte A-laget

17:00-19:00 Kontrollkomite

16

06:00-07:00 Sirkeltrening

17

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

16:30-19:30 Barnebursdag

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

19:00-22:00 Sonesamling håndball

18

13:00-17:00 Barneselskap

15:00-11:00 Fest

17:00-20:00 Barneselskap

19

15:00-11:00 Fest

08:00-17:00 Konkurranse turn Sola

12:00-19:00 Barneselskap

20:30-22:00 Sponsorfotball

20

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

16:30-18:30 Bursdagsselskap

17:00-17:40 Håndball J13

17:45-18:55 Dame A fotball

21

12:00-23:00 Foredrag SPREK START

17:00-19:00 SeMeg Stasjonen klatring

17:30-19:00 Håndball J16

18:00-19:00 Styremøte Badminton

22

18:00-22:00 Fotballstyremøte

19:00-22:30 Hovedstyremøte

23

06:00-07:00 Sirkeltrening

17:00-18:30 Foreldremøte turn 1.klasse

21:30-23:00 Møte dame A

24

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

15:00-19:00 Kaninutstilling

15:00-17:00 Fotballtrening for G13

15:30-01:00 Hans

18:00-20:00 Turntrening

25

15:00-19:00 Kaninutstilling

15:30-01:00 Hans

11:00-20:00 Herre B Åkra

11:30-13:30 B-lag samling

26

15:00-19:00 Kaninutstilling

11:30-13:30 B-lag samling

14:30-19:30 Barneselskap

20:30-22:00 Sponsorfotball

27

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

14:00-23:00 Stormøte SR-Bank

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

17:00-17:40 Håndball J13

17:45-18:55 Dame A fotball

28

15:00-20:00 Varhaug pensjonistlag – sos.rom

17:30-19:00 Håndball J16

18:30-20:00 Møte A-laget

29

16:00-22:00 G19 kamp borte mot Mastra

18:00-19:30 Foreldremøte G12

30

06:00-07:00 Sirkeltrening

18:00-22:00 Kveldsmat J13

31

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:30-12:30 Tine produsentlag

15:00-20:00 Barneselskap

16:30-22:00 Treningskamp Randaberg Arena a-laget fotball

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

1

11:00-18:00 Barneselskap

13:40-14:40 Klargjøring håndballkamp

14:40-15:55 Håndballkamp Varhaug-Avaldsnes

16:00-17:15 Håndballkamp Varhaug-Søgne

18:00-22:00 Barneselskap

2

12:00-21:00 J16 Handball

20:30-22:00 Sponsorfotball

+ Export Events