Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
25

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

26

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider J2009 håndball

27

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

28

06:00-07:00 Sirkeltrening

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

29

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

30

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:30 Håndballkamp Nærbø 3-Nærbø 4

10:00-10:30 Håndballkamp Nærbø 5-Varhaug 3

10:30-11:00 Håndballkamp Nærbø 3-Bryne 4

10:30-11:00 Håndballkamp Nærbø 4-Forus og Gausel 2

1

19:00-12:00 Trenerfest turnen

08:00-20:00 Hallbasar

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug 2-Staal Jørpeland/ Midtbygden

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

2

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

3

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider J2009 håndball

4

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

5

06:00-07:00 Sirkeltrening

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

09:00-10:30 Varhaug idrettsbarnehage

6

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

7

16:00-14:00 Julebord

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-11:00 Håndballkamp Varhaug-Viking 2

13:00-12:30 Dobbel 30 Års dag

14:00-17:30 Barneselskap

8

13:00-12:30 Dobbel 30 Års dag

08:00-21:00 Selskap

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:30 Håndballkamp Varhaug 2-Bryne 2

9

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

10

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider J2009 håndball

11

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

12

06:00-07:00 Sirkeltrening

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

13

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

14

13:00-12:00 Julebord

18:30-12:00 Avslutning klatring 2008 mod

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-14:30 Håndballkamp –

14:30-15:20 Håndballkamp Varhaug-Nærbø 5

15

15:00-11:00 Julebord Ævestvollmarka

09:00-16:00 Buss

11:00-17:00 Selskap

12:10-13:10 Klargjøring håndballkamp

13:10-14:25 Håndballkamp Varhaug-Våg 2

16

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

17

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider J2009 håndball

18

08:00-12:00 Åna fengsel

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

19

06:00-07:00 Sirkeltrening

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

09:00-10:30 Varhaug idrettsbarnehage

20

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

21

19:00-12:00 Selskap

12:00-12:00 25-årsdag

22

19:00-12:00 Selskap

12:00-12:00 25-årsdag

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

23

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

24

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:30 Fotballtrening G8

10:00-11:30 Trening G12

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

25

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-21:00 Juleselskap Varhaug

26

06:00-07:00 Sirkeltrening

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

27

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

28

15:00-19:00 Juleselskap

29

08:00-17:00 Juleselskap

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

30

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

31

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:30 Fotballtrening G8

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-13:00 Fotballtrening G10

1

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

2

06:00-07:00 Sirkeltrening

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

3

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

4

10:10-11:10 Klargjøring håndballkamp

11:10-12:10 Håndballkamp Varhaug-Nærbø 3

12:20-13:10 Håndballkamp Varhaug-Bryne

14:20-15:10 Håndballkamp Varhaug 2-Nærbø 3

15:30-16:30 Håndballkamp Varhaug-KFUM 2

5

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:40 Håndballkamp Nærbø 7-Nærbø 8

11:40-12:20 Håndballkamp Varhaug-Varhaug 2

12:20-13:00 Håndballkamp Nærbø 7-Vigrestad

13:00-13:40 Håndballkamp Nærbø 8-Varhaug

+ Export Events