Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
30

12:00-14:00 Rock Team klatring

15:00-19:30 Bussen

15:00-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

16:00-17:00 Treningstider J2010 fotball

1

14:30-16:00 Treningstider J2009 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

16:00-17:30 Treningstider J2006 håndball

17:00-18:00 Treningstider G2013 fotball

2

08:00-23:30 NM Saueklipping

15:30-18:30 Barneselskap

15:30-17:00 Treningstider J2007 håndball

16:00-20:30 Kamp J10 Sandved

17:00-18:30 Treningstider J2003-2004 håndball

3

08:00-23:30 NM Saueklipping

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-19:00 Barnebursdag

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

4

- NM i Saueklipping

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

14:00-18:00 Barneselskap

15:30-17:00 Treningstider J2003 håndball

17:00-19:00 Treningstider Badminton

5

- NM i Saueklipping

11:30-15:00 Barneselskap

6

- NM i Saueklipping

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

7

12:00-14:00 Rock Team klatring

15:00-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

16:00-17:00 Treningstider J2010 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2006 håndball

8

14:30-16:00 Treningstider J2009 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

16:00-17:30 Treningstider J2006 håndball

17:00-18:00 Treningstider G2013 fotball

9

15:30-17:00 Treningstider J2007 håndball

17:00-18:30 Treningstider J2003-2004 håndball

19:00-20:30 Treningstider J2000-2003 fotball

19:00-20:00 Treningstider J2000-2003 fotball

19:00-20:30 Treningstider G2003/2004 fotball

10

09:00-10:30 Varhaug idrettsbarnehage

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

16:30-18:00 Treningstider J2008 fotball

11

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

12:00-12:00 65-årsdag

15:30-17:00 Treningstider J2003 håndball

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

17:00-19:00 Treningstider Badminton

12

12:00-12:00 65-årsdag

08:00-23:30 Lindesnes trekkspillklubb

10:00-20:00 A-lagskamp mot Skjold

13

12:00-20:00 Barneselskap

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

14

12:00-14:00 Rock Team klatring

15:00-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

16:00-17:00 Treningstider J2010 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2006 håndball

15

14:30-16:00 Treningstider J2009 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

16:00-17:30 Treningstider J2006 håndball

17:00-18:30 SeMeg Klatring

16

15:30-17:00 Treningstider J2007 håndball

17:00-18:30 Treningstider J2003-2004 håndball

19:00-20:30 Treningstider J2000-2003 fotball

19:00-20:00 Treningstider J2000-2003 fotball

19:00-20:30 Treningstider G2003/2004 fotball

17

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-22:00 G15 kamp – Eiger

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

16:30-18:00 Treningstider J2008 fotball

18

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

15:30-17:00 Treningstider J2003 håndball

17:00-19:00 Treningstider Badminton

18:00-19:00 Klargjøring håndballkamp

19:00-22:00 Sonesamling håndball

19

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-12:00 Håndballkamp Varhaug-Nærbø 3

12:00-16:30 Barneselskap

13:20-14:10 Håndballkamp Varhaug 2-Vigrestad

14:20-15:10 Håndballkamp Varhaug-Bogafjell

20

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-12:00 Håndballkamp Varhaug-Åkra

11:00-12:00 Klargjøring håndballkamp

12:00-13:00 Håndballkamp Varhaug-Sola 2

14:00-20:00 G16 Handball mot Bogafjell

21

12:00-14:00 Rock Team klatring

15:00-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

16:00-17:00 Treningstider J2010 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2006 håndball

22

14:30-16:00 Treningstider J2009 håndball

16:00-22:00 Borte mot Sandnes Ulf for J12/1

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

16:00-17:30 Treningstider J2006 håndball

23

15:30-17:00 Treningstider J2007 håndball

17:00-19:30 Bestilling av VIL-bussen

17:00-19:00 Sorgsamtalegruppeklatring med SeMeg

17:00-18:30 Treningstider J2003-2004 håndball

19:00-20:30 Treningstider J2000-2003 fotball

24

20:00-20:00 Sponsortreff frokost

09:00-10:30 Varhaug idrettsbarnehage

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-22:00 A-lagskamp mot Vaulen

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

25

16:30-23:00 Haustfest Svala 4H

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

15:30-17:00 Treningstider J2003 håndball

16:00-23:00 Haustfest Svala 4H

16:00-22:00 G12 håndball

26

08:00-11:00 Sauebingo

08:30-13:30 Barneselskap

11:50-12:50 Klargjøring håndballkamp

12:50-13:50 Håndballkamp Varhaug-Ålgård

27

08:00-11:00 Sauebingo

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug-Brusand

11:00-12:00 Klargjøring håndballkamp

12:00-21:00 Bursdagsfeiring

28

12:00-14:00 Rock Team klatring

15:00-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

16:00-21:30 Bussen G14 kamp

16:00-17:00 Treningstider J2010 fotball

29

14:30-16:00 Treningstider J2009 håndball

15:00-20:00 Varhaug pensjonistlag – sos.rom

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

16:00-17:30 Treningstider J2006 håndball

30

15:30-17:00 Treningstider J2007 håndball

17:00-18:30 Treningstider J2003-2004 håndball

19:00-20:30 Treningstider J2000-2003 fotball

19:00-20:00 Treningstider J2000-2003 fotball

19:00-20:30 Treningstider G2003/2004 fotball

31

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

16:30-18:00 Treningstider J2008 fotball

16:30-18:00 Treningstider G2010 fotball

1

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

15:30-17:00 Treningstider J2003 håndball

17:00-19:00 Treningstider Badminton

18:00-19:00 Klargjøring håndballkamp

19:00-23:00 Åpen hall med gaming

2

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:50 Håndballkamp Varhaug 2-Sokndal

11:00-12:00 Håndballkamp Varhaug-Bogafjell

12:00-12:50 Håndballkamp Varhaug 2-Ålgård 2

15:40-16:40 Klargjøring håndballkamp

3

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:40 Håndballkamp Havdur 2-Brusand

11:00-11:30 Håndballkamp Bjerkreim-Nærbø 7

11:00-11:30 Håndballkamp Nærbø 8-Varhaug

+ Export Events