Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
26

08:00-22:00 Jærmessa JSA

16:00-23:30 Seriekamp A laget mot Haugesund 2

18:00-20:30 Styremøte fotball

19:00-20:30 Kveldsmat Gutter 10 fotball

27

08:00-22:00 Jærmessa JSA

16:30-19:00 barnebursdag

18:00-22:30 VIL-bussen B-laget

28

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

16:00-22:30 G13 kamp mot Tonstad

19:30-22:00 Trenermøte

29

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

30

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

31

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

08:00-20:00 JM turnrom, møterom og klatring

1

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

08:00-20:00 JM turnrom, møterom og klatring

2

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

16:00-21:00 Bussen

19:00-22:00 Regionen lagmøte

3

16:00-19:30 Barneselskap

16:30-20:30 Fotballkamp G12 Sandnes Ulf

19:00-20:30 Hå idrettsråd

4

16:00-20:00 Buss kamp Sokndal gutter10

16:30-18:30 Idrettskulen åpen dag

5

18:00-20:00 Video gjennomgang Varhaug – Vard

6

12:00-15:00 J Lerbrekk

16:00-19:30 Barneselskap

19:00-16:00 Oppkjøringsturnering senior

19:00-20:00 Foreldremøte for J16

7

12:00-15:00 J Lerbrekk

19:00-16:00 Oppkjøringsturnering senior

10:30-13:30 Barneselskap

13:30-17:00 Barneselskap

8

12:00-15:00 J Lerbrekk

19:00-16:00 Oppkjøringsturnering senior

10:00-19:00 Bestilling av VIL-bussen

12:00-14:00 Håndballtrening J14/J15

13:00-17:00 Barnebursdag

9

17:30-20:00 Kamp J13, fotball

18:00-19:00 Møte for dame fotball i sosialt rom

20:00-22:00 Jærmessemøte

10

15:00-19:00 Barneselskap

17:00-18:30 SeMeg Klatring

19:30-20:30 Foreldremøte G10 Håndball

11

16:00-22:30 G13 kamp mot Bakke

12

18:30-20:00 Video gjennomgang Varhaug – vard

13

14:00-15:00 Sponsortreff

16:30-19:30 Selskap

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

20:00-23:30 Sammenkomst B-lag fotball

14

14:00-15:00 Sponsortreff

12:00-13:00 40-årsdag

15

12:00-13:00 40-årsdag

09:00-21:00 Basar – SeMeg

12:00-18:00 G16 handball mot Sola

12:00-14:00 Håndballtrening

14:00-18:30 10 års dag

16

16:00-22:00 Seriekamp A laget mot Sola 2

17:00-18:30 J9

17:00-18:30 J9

19:00-20:30 Kveldsmat Gutter 10 fotball

17

17:00-23:00 Fotballkamp G16 Hinna

19:30-21:30 Styremøte håndball

18

07:00-11:00 Frokostmøte Varhaug Bed.forening

17:30-19:30 Bestilling av VIL-bussen

20:00-23:00 Hovedstyremøte

19

16:00-23:00 G15 kamp – Brodd

18:00-21:00 Årsmøte i Varhaug Kabelnett

20

08:00-17:00 Jærtreffet

14:00-20:00 Bursdag

15:00-23:30 Sosialt rom

17:00-22:30 A-laget bortekamp mot Nærbø

19:00-22:00 Sonesamling håndball

21

08:00-17:00 Jærtreffet

09:00-18:00 Jærtreffet sos.rom lørdag

13:00-20:00 G16 handball mot Nærbø

18:00-10:00 Dame håndball

22

08:00-17:00 Jærtreffet

18:00-10:00 Dame håndball

12:00-14:00 Håndballtrening

12:00-15:00 Barneselskap

23

18:00-23:00 Buss for damelaget i fotball

18:00-23:00 Buss for damelaget i fotball

18:00-23:00 Buss for damelaget i fotball

24

15:00-20:00 Varhaug pensjonistlag – sos.rom

18:00-21:30 Kurs klatring

25

15:00-23:00 Utdanningsforbundet – foredrag med Anja Hammerseng Edin

26

09:00-10:30 Varhaug idrettsbarnehage

16:00-22:00 A-lagskamp mot Lura

27

14:00-21:00 Turnering i Haugesund, J13

15:00-18:00 Barneselskap

16:30-21:00 Barneselskap

21:00-21:00 Selskap

28

14:00-21:00 Turnering i Haugesund, J13

21:00-21:00 Selskap

10:00-12:00 20-årsreunion – Varhaug ungdomsskule

29

14:00-21:00 Turnering i Haugesund, J13

10:00-12:00 20-årsreunion – Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Håndballtrening

15:30-18:30 Barneselskap

30

10:00-12:00 Rock-team

15:00-19:30 Bussen

17:30-19:00 Avslutning fotball, J9

19:00-21:30 Styremøte Fotball

19:30-21:30 Styremøte Håndball

1

18:00-22:30 VIL-bussen B-laget

19:30-21:00 Pølsefest, fotballavslutning J13

2

08:00-23:30 NM Saueklipping

15:30-18:30 Barneselskap

16:00-20:30 Kamp J10 Sandved

19:00-20:30 Avslutning fotball G9

19:30-21:00 Styremøte

3

08:00-23:30 NM Saueklipping

16:00-19:00 Barnebursdag

17:30-23:00 Fotballkamp G16 Hundvåg

19:00-22:00 Trenerforum håndball

4

- NM i Saueklipping

5

- NM i Saueklipping

11:30-15:00 Barneselskap

16:00-12:00 Avslutningsfest B-lag fotball

6

- NM i Saueklipping

16:00-12:00 Avslutningsfest B-lag fotball

+ Export Events