Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
26

08:00-22:00 Jærmessa JSA

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

27

08:00-22:00 Jærmessa JSA

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

28

08:00-22:00 Jærmessa JSA

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

29

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

30

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

31

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

08:00-20:00 JM turnrom, møterom og klatring

1

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

08:00-20:00 JM turnrom, møterom og klatring

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

19:30-20:30 Treningstider Dametrim 25+

2

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

3

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

4

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

5

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

6

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

7

12:00-15:00 J Lerbrekk

10:30-13:30 Barneselskap

8

12:00-15:00 J Lerbrekk

10:00-19:00 Bestilling av VIL-bussen

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

19:30-20:30 Treningstider Dametrim 25+

20:30-22:00 Sponsorfotball

9

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

10

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

11

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

12

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

13

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

14

14:00-15:00 Sponsortreff

12:00-13:00 40-årsdag

15

12:00-13:00 40-årsdag

09:00-21:00 Basar – SeMeg

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

19:30-20:30 Treningstider Dametrim 25+

20:30-22:00 Sponsorfotball

16

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

17

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

18

07:00-11:00 Frokostmøte Varhaug Bed.forening

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

19

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

20

08:00-17:00 Jærtreffet

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

21

08:00-17:00 Jærtreffet

12:00-03:00 Bussen Jærtreffet

09:00-10:00 Jærtreffet sos.rom lørdag

10:40-11:40 Klargjøring håndballkamp

11:40-12:55 Håndballkamp Varhaug 2-Ganddal IL

22

08:00-17:00 Jærtreffet

12:00-03:00 Bussen Jærtreffet

09:00-10:00 Jærtreffet sos.rom lørdag

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

19:30-20:30 Treningstider Dametrim 25+

23

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

24

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

25

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

26

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

27

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

28

14:00-21:00 Turnering i Haugesund, J13

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-12:00 20-årsreunion – Varhaug ungdomsskule

10:00-11:00 Håndballkamp Varhaug-Sola 2

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug 2-Bryne 3

29

14:00-21:00 Turnering i Haugesund, J13

10:00-12:00 20-årsreunion – Varhaug ungdomsskule

12:00-12:00 50 års dag

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug 2-Kåsen

30

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

1

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

2

08:00-23:30 NM Saueklipping

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

3

08:00-23:30 NM Saueklipping

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

4

- NM i Saueklipping

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

5

- NM i Saueklipping

6

- NM i Saueklipping

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

19:30-20:30 Treningstider Dametrim 25+

20:30-22:00 Sponsorfotball

+ Export Events