Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
27

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Rock Team klatring

28

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:00-15:00 Åna i Salen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

29

08:00-12:00 Åna i Salen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

30

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

10:00-20:30 Seriekamp A laget mot Kopervik

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

31

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

1

13:00-13:00 M Ueland sosialt rom

2

13:00-13:00 M Ueland sosialt rom

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

19:30-20:30 Dametrim 25+

19:30-20:30 Treningstider Dametrim 25+

3

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Rock Team klatring

4

08:00-19:00 Sommeravslutning idr.bh JSA

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

5

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

6

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

7

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

8
9

10:00-22:00 slektstreff

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

19:30-20:30 Dametrim 25+

19:30-20:30 Treningstider Dametrim 25+

10

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Rock Team klatring

11

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

12

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

13

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

14

08:00-21:00 Gutt 12 porsgrunn

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

15

08:00-21:00 Gutt 12 porsgrunn

16

08:00-21:00 Gutt 12 porsgrunn

09:00-18:00 Dåp Skretting

11:30-14:30 Barneselskap P.A.L.

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

17

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-15:00 Åna i JSA

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

18

08:00-15:00 Åna i JSA

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

19

08:00-15:00 Aktivitetsdag Varhaug skule

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

20

08:00-15:00 Åna i JSA

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-19:30 Selskap Indrebø div rom

21

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

22

18:00-02:00 Teambulding idr.skulen

12:00-17:30 VIL-bussen B-laget

23

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

19:30-20:30 Dametrim 25+

19:30-20:30 Treningstider Dametrim 25+

20:30-22:00 Sponsorfotball

24

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Rock Team klatring

25

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

26

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

27

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

28

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

29

10:00-21:00 Seriekamp A laget mot Åkra

30

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

19:30-20:30 Dametrim 25+

19:30-20:30 Treningstider Dametrim 25+

20:30-22:00 Sponsorfotball

+ Export Events