Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
27

12:00-14:00 Rock Team klatring

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

16:00-21:30 G13 kamp mot Bjerkreim

18:30-20:30 Film gjennom gang A laget

28

11:00-15:00 Åna i Salen

17:00-21:00 Fotballkamp G12 – Ålgård

29

08:00-12:00 Åna i Salen

12:00-14:00 Jæren DPS

16:30-20:30 Bussen

30

10:00-20:30 Seriekamp A laget mot Kopervik

31
1

13:00-13:00 M Ueland sosialt rom

2

13:00-13:00 M Ueland sosialt rom

18:00-19:00 Den Stolte Hane

20:30-22:00 Sponsorfotball

3

12:00-14:00 Rock Team klatring

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

16:00-19:30 Barneselskap Braut sos rom

17:00-19:00 Barneselskap Braut

4

08:00-19:00 Sommeravslutning idr.bh JSA

16:30-21:00 Fotballkamp G12 Austrått

18:30-20:00 Komitè Fotballskule

19:00-21:00 Styremøte håndball

19:30-22:00 Jærmessemøte

5

12:00-14:00 Jæren DPS

18:00-22:30 Bestilling av VIL-bussen

6

17:00-22:00 Frivillighetsfest SeMeg Barn som pårørende

17:30-20:00 Fotballkamp G16 Sola

17:30-18:30 Fotballstyret

18:00-19:30 Trening inne J13

7

16:30-19:30 Bursdagsselskap

8

13:00-10:00 Slektstreff

9

13:00-10:00 Slektstreff

10:00-22:00 Slektstreff

18:00-19:00 Den Stolte Hane

20:30-22:00 Sponsorfotball

10

12:00-14:00 Rock Team klatring

12:00-16:00 Barneselskap

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

16:30-19:30 Barneselskap

11

16:00-21:00 Selskap

17:00-18:30 SeMeg-klatring

17:00-20:00 Fotballkamp G12 Hellvik

12

12:00-14:00 Jæren DPS

16:00-21:00 Bussen

20:00-21:00 Evaluering Varhaugmila 2019

20:00-22:00 Hovedstyremøte

13

17:00-21:00 Selskap

18:00-21:30 Kveldsmat J2006

14

08:00-21:00 Gutt 12 porsgrunn

15:30-18:30 Barneselskap

17:00-22:00 Barneselskap i Salen

19:00-23:00 Åpen hall med gaming

15

08:00-21:00 Gutt 12 porsgrunn

11:00-15:00 Barneselskap

17:30-21:00 Barnebursdag

16

08:00-21:00 Gutt 12 porsgrunn

09:00-18:00 Dåp Skretting

11:30-14:30 Barneselskap P.A.L.

17:30-21:00 Barneselskap

18:00-19:00 Den Stolte Hane

17

11:30-15:00 Åna i JSA

12:00-14:00 Rock Team klatring

14:00-22:30 Stormøte angående ungdomsmiljøet

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

18

08:00-15:00 Åna i JSA

11:30-15:30 Barneselskap

12:00-13:30 Klatring med Rock-team

17:00-19:30 Kveldsmat fotball jenter 2008

17:00-18:00 Trening turn 1. kl.

19

08:00-15:00 Aktivitetsdag Varhaug skule

12:00-14:00 Jæren DPS

16:00-20:00 Barneselskap

17:00-18:30 Trening J13

18:30-23:00 VIL-bussen J15 fotball. Bortekamp Klepp

20

08:00-15:00 Åna i JSA

16:00-19:30 Selskap Indrebø div rom

18:30-23:30 VIL-bussen

19:00-20:30 Kveldsmat Gutter 10 fotball

19:00-22:00 Komitemøte NM saueklipping

21

08:00-17:00 Sommarfest idrettsbarnehagen

18:00-02:00 Teambulding idr.skulen

22

18:00-02:00 Teambulding idr.skulen

11:00-15:00 Barnebursdag

12:00-17:30 VIL-bussen B-laget

17:00-21:00 Barneselskap

23

13:00-16:00 Fotballskolen

18:00-19:00 Den Stolte Hane

20:30-22:00 Sponsorfotball

24

12:00-14:00 Rock Team klatring

13:00-16:00 Fotballskolen

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

18:00-22:30 Strikkekafe

25

16:30-18:00 Turnrommet

19:30-21:30 Jærmessekomiteen

26

12:00-14:00 Jæren DPS

27

18:00-20:00 Video analyse A laget

20:00-23:00 Kvartfinale Norge-England

28

12:00-14:00 Klatring med Rock-team

29

10:00-21:00 Seriekamp A laget mot Åkra

30

18:00-19:00 Den Stolte Hane

20:30-22:00 Sponsorfotball

+ Export Events