Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
1

12:00-14:00 Rock Team klatring

19:30-21:00 Spillermøte Dame A-B

2

17:00-20:00 Barneselskap

3

12:00-14:00 Jæren DPS

18:50-21:00 Lagledermøte fotball

4

06:00-12:00 Sponsortreff

18:00-20:30 Kveldsmat J2006

19:30-20:30 Foreldremøte G11

5

15:00-19:00 Storkurs Rogaland 4H

16:00-12:00 10. klasse varhaug bussen

6

15:00-19:00 Storkurs Rogaland 4H

16:00-12:00 10. klasse varhaug bussen

7

15:00-19:00 Storkurs Rogaland 4H

17:30-21:00 M Jelsa sos.rom

8

15:30-22:00 Buss j19 fotball

18:00-21:30 13 år Bursdag

20:00-21:30 Styremøte Badminton

9

18:00-22:30 Strikkekafe

10

15:30-18:30 Barnebursdag x2

16:00-20:30 Bussen

20:30-21:30 Håndballmøte med G13

11

- Senior Universitetet

16:00-22:00 A-lagskamp mot Ålgård

18:30-20:00 Styremøte fotball

19:00-22:30 Hovedstyremøte

12

12:00-02:00 Selskap

17:00-23:00 Hundeutstilling 2019

13

12:00-02:00 Selskap

17:00-23:00 Hundeutstilling 2019

07:00-19:00 NMHK i Salen

14

17:00-23:00 Hundeutstilling 2019

07:00-19:00 NMHK i Salen

15
16
17
18

08:00-23:30 Buss til Danmark

19

08:00-23:30 Buss til Danmark

20

08:00-23:30 Buss til Danmark

21

08:00-23:30 Buss til Danmark

22

08:00-23:30 Buss til Danmark

10:30-12:30 Frokost A laget

14:00-16:30 Barneselskap

23

19:00-21:00 Styremøte Håndballen

24

16:00-19:00 Oppvisning idrettsskulen

18:00-19:00 Møte Varhaugmila 2019

19:30-21:30 Styremøte Håndball

20:00-21:30 Styremøte Badminton

25

16:30-22:30 VIL-bussen J15 fotball, bortekamp på Tonstad

26

12:00-20:00 Kif-turneringen buss

16:30-20:00 Barnebursdag

19:30-23:30 Barneselskap Varhaug

19:30-23:30 Barneselskap Varhaug JSA

27

12:00-20:00 Kif-turneringen buss

28

12:00-20:00 Kif-turneringen buss

08:00-16:00 Håmarsjen

14:00-19:00 Barneselskap Skurve – sos.rom

16:00-18:00 Barneselskap Skurve – turnrom

18:00-19:30 G14 trening til Kongeparken Cup

29

08:00-15:30 Vigrestad barnehage sos rom

15:00-23:00 Seriekamp A laget mot Vard Haugesund 2

20:00-22:00 Trenerforum

30

17:30-23:00 Fotballkamp G16 Forus og Gausel

17:30-23:30 13-årsdag Skeie

1

16:00-19:00 VIL-bussen

2

17:00-19:30 VIL-bussen J9

3

16:00-21:00 Møyfrid Njærheim

4

16:00-21:00 Møyfrid Njærheim

08:00-19:00 Bussen – Glenn André Frøyland

20:00-20:00 Konfirmasjon Salen Randi Aa Torgersen

21:00-21:00 Elisabeth Å Lerbrekk

5

20:00-20:00 Konfirmasjon Salen Randi Aa Torgersen

21:00-21:00 Elisabeth Å Lerbrekk

+ Export Events