Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
1

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

2

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

3

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

4

06:00-12:00 Sponsortreff

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

5

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

6

15:00-19:00 Storkurs Rogaland 4H

16:00-12:00 10. klasse varhaug bussen

7

15:00-19:00 Storkurs Rogaland 4H

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:15 Treningstider J2004-2005 fotball

8

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

9

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

10

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11

- Senior Universitetet

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-22:00 A-lagskamp mot Ålgård

12

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

13

15:00-10:00 Selskap

17:00-23:00 Hundeutstilling 2019

14

17:00-23:00 Hundeutstilling 2019

19:00-20:15 Treningstider J2004-2005 fotball

15

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

16

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

17

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

18

08:00-23:30 Buss til Danmark

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

19

08:00-23:30 Buss til Danmark

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

20

08:00-23:30 Buss til Danmark

21

08:00-23:30 Buss til Danmark

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:15 Treningstider J2004-2005 fotball

22

08:00-23:30 Buss til Danmark

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

23

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

24

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

25

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

26

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

27

12:00-20:00 Kif-turneringen buss

13:00-13:00 He du lag?

28

12:00-20:00 Kif-turneringen buss

13:00-13:00 He du lag?

08:00-16:00 Håmarsjen

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:15 Treningstider J2004-2005 fotball

29

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

30

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

1

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

2

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

3

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

4

16:00-21:00 Møyfrid Njærheim

08:00-19:00 Bussen – Glenn André Frøyland

20:00-20:00 Konfirmasjon Salen Randi Aa Torgersen

21:00-21:00 Elisabeth Å Lerbrekk

5

20:00-20:00 Konfirmasjon Salen Randi Aa Torgersen

21:00-21:00 Elisabeth Å Lerbrekk

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:15 Treningstider J2004-2005 fotball

+ Export Events