Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
25

20:00-21:30 Valgkomiteen

26
27
28

17:30-19:30 A laget

18:30-19:30 Video gjennomgang Varhaug – Frøyland

1
2

09:00-17:00 VIL Smashen Mars 2019 – Badminton

3

18:00-20:00 Sosialt rom

4

16:30-19:30 Barneselskap Håland

18:30-23:00 Buss

5

18:00-23:00 Bestilling av VIL-bussen

19:00-20:30 Møte A-laget Fotball

6

17:00-19:00 sosialt rom J19

17:00-19:00 Sosialt rom

19:00-19:30 Foreldremøte J-9 (fotball)

7

12:30-14:00 Klatring med pasient

16:30-22:00 Treningskamp Rosseland a-laget fotball

19:00-22:00 Kveldsmat J2006

19:00-20:00 Foreldremøte fotball G14

8

15:00-11:30 Sponsortreff

16:00-23:00 Sponsortreff

9

15:00-11:30 Sponsortreff

09:00-18:00 Minihåndballturnering JSA

11:30-17:30 Barneselskap

17:30-12:00 30 års dag

10

17:30-12:00 30 års dag

14:30-17:30 Barneselskap

11

19:00-20:00 Foreldremøte – Jenter 2009

20:00-21:30 Styremøte Badminton

12

17:30-22:30 Strikkekafe

13

17:00-23:00 Buss for j19

19:30-21:30 Styremøte Håndball

14

19:00-20:00 Foreldremøte g12

20:00-21:30 Styremøtet Badminton

15

16:00-20:00 Bursdagsselskap

16:30-20:00 FRES i Salen

19:00-21:00 Sonesamling Varh.hallen

20:00-23:30 Selskap 14 års feiring

16

08:00-16:00 Bursdag

08:00-12:00 Årsfest

09:00-19:00 Dame A bortekamp Staal

10:30-17:00 Brattkortkurs

16:00-20:00 Bursdag

17

08:00-12:00 Årsfest

10:30-17:00 Brattkortkurs

10:00-14:00 Barneselskap

18

18:00-22:30 Årsmøte

19:30-21:30 4H møte

19

10:00-16:00 Lunsjmøte BDO

20:00-22:00 Trenerforum håndball

20

08:00-22:00 Buss

08:00-22:00 Buss

18:00-21:00 Styremøte fotball

18:00-21:00 Klubbdommerkurs

18:00-19:00 Foreldremøte j12

21

20:00-21:00 Foreldremøte G2010

21:00-22:30 Styremøte klatring

22

16:00-22:00 A-laget Kvailikkamp NM Frøyland

19:00-22:00 Aktivitetskveld 4.-7. klasse

23

08:00-19:00 Treningskamper G12

09:00-16:00 Selskap

09:00-23:30 Herre A – bortekamp

12:00-16:00 Barnebursdag

19:00-23:30 Ungdomslaget

24

09:00-16:00 Selskap

25

18:00-21:00 Trenerkurs håndball Varh.hallen

18:30-20:00 Treningstider G2005 håndball

26

16:00-19:00 Bursdag

18:00-19:30 Fysio time A laget

27

15:00-19:30 Barnebursdag

17:30-19:30 Styremøte fotball

28

14:00-23:30 Sonemøte Varhaug BKL

16:30-19:30 Barneselskap

16:30-17:45 Barneselskap turnrom

17:30-23:00 Fotballkamp G16 Hinna

18:00-19:00 Klatrekurs Orre aktivitetsgruppe 2.-3.klasse

29

16:00-22:00 A-lagskamp mot Klepp

16:00-20:00 Barneselskap

17:00-20:00 Barneselskap Varh.hallen

30

08:00-21:00 G16 Handballkamp mot Føy/Våg

16:00-12:00 30 års jubileum skule

31

16:00-12:00 30 års jubileum skule

08:00-18:00 Bussen

+ Export Events