Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
25

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

20:00-21:30 Valgkomiteen

26
27
28

17:30-19:30 A laget

18:30-19:30 Video gjennomgang Varhaug – Frøyland

1
2

09:00-17:00 VIL Smashen Mars 2019 – Badminton

3

18:00-19:00 Den Stolte Hane

18:00-20:00 Sosialt rom

4

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

16:30-19:30 Barneselskap Håland

18:30-23:00 Buss

19:30-22:00 Jærmessemøte

5

18:00-23:00 Bestilling av VIL-bussen

19:00-20:30 Møte A-laget Fotball

6

17:00-19:00 sosialt rom J19

17:00-19:00 Sosialt rom

19:00-19:30 Foreldremøte J-9 (fotball)

19:00-20:00 Klargjøring håndballkamp

20:00-20:50 Håndballkamp Varhaug IL-Viking 2

7

12:30-14:00 Klatring med pasient

16:30-22:00 Treningskamp Rosseland a-laget fotball

19:00-22:00 Kveldsmat J2006

19:00-20:00 Foreldremøte fotball G14

8

15:00-11:30 Sponsortreff

16:00-23:00 Sponsortreff

16:30-18:30 Fellestrening håndball

9

15:00-11:30 Sponsortreff

09:00-18:00 Minihåndballturnering JSA

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:40 Håndballkamp Nærbø-Nærbø 2

10:40-11:20 Håndballkamp Hundvåg-Orre

10

17:30-12:00 30 års dag

14:30-17:30 Barneselskap

15:00-16:00 Klargjøring håndballkamp

15:40-16:40 Klargjøring håndballkamp

16:00-17:15 Håndballkamp Varhaug-Kåsen

11

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

19:00-20:00 Foreldremøte – Jenter 2009

20:00-21:30 Styremøte Badminton

12

17:00-18:30 SeMeg-klatring

17:30-22:30 Strikkekafe

19:00-22:00 Hovedstyremøte

13

17:00-23:00 Buss for j19

19:00-20:00 Klargjøring håndballkamp

19:30-21:30 Styremøte Håndball

20:00-20:50 Håndballkamp Varhaug IL-Riska

14

19:00-20:00 Foreldremøte g12

20:00-21:30 Styremøtet Badminton

15

16:00-20:00 Bursdagsselskap

16:30-20:00 FRES i Salen

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

19:00-21:00 Sonesamling Varh.hallen

20:00-23:30 Selskap 14 års feiring

16

08:00-16:00 Bursdag

08:00-12:00 Årsfest

09:00-19:00 Dame A bortekamp Staal

10:30-17:00 Brattkortkurs

11:45-12:45 Klargjøring håndballkamp

17

08:00-12:00 Årsfest

10:30-17:00 Brattkortkurs

10:00-14:00 Barneselskap

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

10:30-11:30 Klargjøring håndballkamp

18

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

18:00-22:30 Årsmøte

19:30-21:30 4H møte

19

10:00-16:00 Lunsjmøte BDO

20:00-22:00 Trenerforum håndball

20

08:00-22:00 Buss

08:00-22:00 Buss

18:00-21:00 Styremøte fotball

18:00-21:00 Klubbdommerkurs

18:00-19:00 Foreldremøte j12

21

20:00-21:00 Foreldremøte G2010

21:00-22:30 Styremøte klatring

22

16:00-22:00 A-laget Kvailikkamp NM Frøyland

16:30-18:30 Fellestrening håndball

19:00-22:00 Aktivitetskveld 4.-7. klasse

19:00-23:00 Åpen hall med gaming

23

08:00-19:00 Treningskamper G12

09:00-16:00 Selskap

09:00-23:30 Herre A – bortekamp

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug-Undheim IL 2

24

09:00-16:00 Selskap

18:00-19:00 Den Stolte Hane

25

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

18:00-19:00 Trener1-kurs håndball – sos.rom

18:00-21:00 Trener1-kurs håndball – Varh.hallen

18:00-21:00 Trenerkurs håndball Varh.hallen

26

16:00-19:00 Bursdag

18:00-19:30 Fysio time A laget

27

15:00-19:30 Barnebursdag

17:30-19:30 Styremøte fotball

28

14:00-23:30 Sonemøte Varhaug BKL

16:30-19:30 Barneselskap

16:30-17:45 Barneselskap turnrom

17:30-23:00 Fotballkamp G16 Hinna

18:00-19:00 Klatrekurs Orre aktivitetsgruppe 2.-3.klasse

29

16:00-22:00 A-lagskamp mot Klepp

16:00-20:00 Barneselskap

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

17:00-20:00 Barneselskap Varh.hallen

30

08:00-21:00 G16 Handballkamp mot Føy/Våg

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:50 Håndballkamp Varhaug-Nærbø 2

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug-Voll

12:10-13:25 Håndballkamp Varhaug 2-Bryne

31

16:00-12:00 30 års jubileum skule

08:00-18:00 Bussen

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:40 Håndballkamp Varhaug 2-Ålgård 2

11:40-12:20 Håndballkamp Frøyland-Nærbø 4

+ Export Events