Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
26

18:30-20:00 Avslutning G12 fotball

27

19:30-21:30 Klatring

28

15:30-18:00 barneselskap

16:00-19:00 Juleavslutning idrettskulen

17:00-18:30 Avslutning J9

19:30-21:30 Styremøte Håndball

29

20:00-21:00 Foreldremøte J10

30

15:00-15:00 Julebord

1

15:00-15:00 Julebord

18:00-21:30 Barneselskap

2

08:00-20:00 Hallbasaren

3

20:00-21:00 Styremøte Badminton

4

18:30-22:30 Julamøte varhaug Bondelag

19:30-23:30 Sør-Jæren Sau og geit

5
6

18:00-21:00 Kveldsmat J2006

7

15:00-21:00 Barneselskap

18:30-20:00 Ekstratrening G14

8

12:00-12:00 Lagfest A-laget

9

12:00-12:00 Lagfest A-laget

14:00-19:00 Låne buss til kamp

10

17:30-19:00 Ekstretrening turn 5. klasse

11

08:00-16:30 Minnestund

12

15:00-19:00 J13 håndball

13
14

17:00-23:30 Sosialt med trenere i turn

19:00-23:30 Aktivitetskveld/selskap ungdom

15

08:00-19:00 Aktivitetsdag friidrett med sponsor

14:30-18:00 J15 håndball kamp

15:00-15:00 Julebord

18:00-15:00 Selskap

16

15:00-15:00 Julebord

18:00-15:00 Selskap

11:00-19:00 Barneselskap

12:00-13:30 Trening G16

17
18

09:00-13:00 Avslutning trimmen

10:00-14:00 Nissecup volleyball u-skulen

17:00-20:00 Juleavslutning J14

17:30-22:30 G16 handballkamp mot Viking

18:00-22:00 SWOT analyse

19

16:00-21:00 Spillermøte A laget fotball

17:30-21:30 Juleavslutning 6.klasse turn

20

17:00-19:00 Ferdighetsmerke-utdeling

19:30-23:00 Hovedstyremøte

21

08:00-01:00 Julebord W&D

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

22

08:00-01:00 Julebord W&D

11:30-14:30 Barneselskap

23
24

10:00-13:00 Fotball G7 og G9

10:00-11:00 Julelek G11

25

10:00-18:00 Selskap

26

09:00-21:00 Familieselskap Varhaug

27

12:00-22:00 Otto Bø sos rom

16:30-22:30 J2006 håndball

28

12:00-15:00 Privat arr

15:00-20:00 Barneselskap

29

12:00-15:00 Privat arr

30
31

10:00-13:00 Fotball G7 og G9

12:00-14:00 A-laget dame

18:00-11:00 Stengt for utleie

1

18:00-11:00 Stengt for utleie

2

15:30-21:30 Samtaler A laget

3

18:00-19:30 Møte guttefotball

4

15:00-17:00 Kaninutstilling

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

19:00-20:30 Trening G16

5

15:00-17:00 Kaninutstilling

08:00-21:00 G16 til Sørlandet

14:00-14:00 Alise Ånestad

6

15:00-17:00 Kaninutstilling

08:00-21:00 G16 til Sørlandet

14:00-14:00 Alise Ånestad

16:00-20:00 Barneselskap

+ Export Events