Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
26

08:00-22:00 Jærmessa JSA

12:00-14:00 Rock Team klatring

16:00-23:30 Seriekamp A laget mot Haugesund 2

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

18:00-20:30 Styremøte fotball

27

08:00-22:00 Jærmessa JSA

16:30-19:00 barnebursdag

18:00-22:30 VIL-bussen B-laget

28

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

16:00-22:30 G13 kamp mot Tonstad

19:30-22:00 Trenermøte

29

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

30

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

31

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

08:00-20:00 JM turnrom, møterom og klatring

1

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

08:00-20:00 JM turnrom, møterom og klatring

20:30-22:00 Sponsorfotball

2

08:00-22:00 Jærmessa JSA

15:00-22:00 Jærmessa

12:00-14:00 Rock Team klatring

16:00-21:00 Bussen

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

3

16:00-19:30 Barneselskap

16:30-20:30 Fotballkamp G12 Sandnes Ulf

19:00-20:30 Hå idrettsråd

4

16:00-20:00 Buss kamp Sokndal gutter10

16:30-18:30 Idrettskulen åpen dag

5

18:00-20:00 Video gjennomgang Varhaug – Vard

6

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

12:00-15:00 J Lerbrekk

16:00-19:30 Barneselskap

19:00-23:00 Åpen hall med gaming

19:00-16:00 Oppkjøringsturnering senior

7

12:00-15:00 J Lerbrekk

19:00-16:00 Oppkjøringsturnering senior

10:30-13:30 Barneselskap

13:30-17:00 Barneselskap

8

12:00-15:00 J Lerbrekk

19:00-16:00 Oppkjøringsturnering senior

10:00-19:00 Bestilling av VIL-bussen

12:00-14:00 Håndballtrening J14/J15

13:00-17:00 Barnebursdag

9

12:00-14:00 Rock Team klatring

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

17:30-20:00 Kamp J13, fotball

18:00-19:00 Møte for dame fotball i sosialt rom

20:00-22:00 Jærmessemøte

10

15:00-19:00 Barneselskap

17:00-18:30 SeMeg Klatring

19:30-20:30 Foreldremøte G10 Håndball

11

16:00-22:30 G13 kamp mot Bakke

12

18:30-20:00 Video gjennomgang Varhaug – vard

13

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

14:00-15:00 Sponsortreff

16:30-19:30 Selskap

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

20:00-23:30 Sammenkomst B-lag fotball

14

14:00-15:00 Sponsortreff

12:00-13:00 40-årsdag

15

12:00-13:00 40-årsdag

09:00-21:00 Basar – SeMeg

12:00-18:00 G16 handball mot Sola

12:00-14:00 Håndballtrening

14:00-18:30 10 års dag

16

12:00-14:00 Rock Team klatring

16:00-22:00 Seriekamp A laget mot Sola 2

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

17:00-18:30 J9

17:00-18:30 J9

17

17:00-23:00 Fotballkamp G16 Hinna

19:30-21:30 Styremøte håndball

18

07:00-11:00 Frokostmøte Varhaug Bed.forening

17:30-19:30 Bestilling av VIL-bussen

20:00-23:00 Hovedstyremøte

19

16:00-23:00 G15 kamp – Brodd

18:00-21:00 Årsmøte i Varhaug Kabelnett

19:00-20:00 Klargjøring håndballkamp

20:00-21:15 Håndballkamp Varhaug-Sola 2

20

08:00-17:00 Jærtreffet

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

14:00-20:00 Bursdag

15:00-23:30 Sosialt rom

17:00-22:30 A-laget bortekamp mot Nærbø

21

08:00-17:00 Jærtreffet

09:00-18:00 Jærtreffet sos.rom lørdag

13:00-20:00 G16 handball mot Nærbø

15:40-16:40 Klargjøring håndballkamp

16:40-17:55 Håndballkamp Varhaug-Gimletroll

22

08:00-17:00 Jærtreffet

18:00-10:00 Dame håndball

12:00-14:00 Håndballtrening

12:00-15:00 Barneselskap

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

23

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

24

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

25

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

26

06:00-06:50 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

09:00-10:30 Varhaug idrettsbarnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

27

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

28

14:00-21:00 Turnering i Haugesund, J13

10:00-12:00 20-årsreunion – Varhaug ungdomsskule

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug 2-Bryne 3

14:20-15:10 Håndballkamp Varhaug-Brodd

29

14:00-21:00 Turnering i Haugesund, J13

10:00-12:00 20-årsreunion – Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Håndballtrening

12:30-13:30 Klargjøring håndballkamp

13:30-14:20 Håndballkamp Varhaug-Kåsen

30

12:00-14:00 Rock Team klatring

15:00-19:30 Bussen

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

17:30-19:00 Avslutning fotball, J9

18:00-20:30 Styremøte Fotball

1

18:00-22:30 VIL-bussen B-laget

18:30-20:00 Treningstider Badminton

19:00-21:00 Treningstider A-laget herrer fotball

2

08:00-23:30 NM Saueklipping

15:30-18:30 Barneselskap

16:00-20:30 Kamp J10 Sandved

19:00-20:30 Treningstider J2000-2003 fotball

19:00-20:00 Treningstider J2000-2003 fotball

3

08:00-23:30 NM Saueklipping

16:00-19:00 Barnebursdag

17:30-23:00 Fotballkamp G16 Hundvåg

19:30-21:00 Treningstider A-laget herrer fotball

4

- NM i Saueklipping

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

14:00-18:00 Barneselskap

17:00-19:00 Treningstider Badminton

18:00-21:30 Selskap

5

- NM i Saueklipping

11:30-15:00 Barneselskap

6

- NM i Saueklipping

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

+ Export Events