Laster Hendelser

Hendelser Search and Views Navigation

Hendelse Views Navigation

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
27

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

28

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

29

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

30

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

1

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

2
3

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

4

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

5

08:00-17:00 Motorshow 2020

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

6

08:00-17:00 Motorshow 2020

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

7

08:00-17:00 Motorshow 2020

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

8

08:00-17:00 Motorshow 2020

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

9

15:00-20:00 Tone Karin Aanestad

08:00-20:00 Tone Karin Aanestad

15:00-20:00 Konfirmasjon Fjelde i Salen

10

15:00-20:00 Konfirmasjon Fjelde i Salen

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

11

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

12

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

13

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

14

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

15

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

16
17

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

18

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

19

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

20

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

21

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

22

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

23
24

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

25

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

12:00-14:00 Klatring med Rock Team

26

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

09:30-11:00 Lensmannsgarden barnehage

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget – trim

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

27

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

28

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:30-16:30 Treningstider J2008 håndball

16:00-17:30 Treningstider G2006 fotball

29

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-09:50 Treningstider SPREK START (i styrkerommet)

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

30

11:30-14:00 Samling J13 og J14, fotball

31

19:00-20:30 Treningstider B-laget fotball

20:30-22:00 Sponsorfotball

+ Export Events