Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
25

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

26

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

27

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

28

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

1

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

2

09:00-17:00 VIL Smashen Mars 2019 – Badminton

3

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:00 Treningstider J13-14 fotball

19:00-20:30 Treningstider Herre B fotball

4

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

5

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

6

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

7

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

8

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

9

15:00-11:30 Sponsortreff

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:40 Håndballkamp Nærbø-Nærbø 2

10:40-11:20 Håndballkamp Hundvåg-Orre

11:20-12:00 Håndballkamp Nærbø-Varhaug

10

17:30-12:00 30 års dag

15:00-16:00 Klargjøring håndballkamp

15:40-16:40 Klargjøring håndballkamp

16:00-17:15 Håndballkamp Varhaug-Kåsen

16:40-17:40 Håndballkamp Varhaug-Nærbø 3

11

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

12

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

13

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

14

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

15

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

16

08:00-16:00 Bursdag

08:00-12:00 Årsfest

09:00-19:00 Dame A bortekamp Staal

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

10:30-17:00 Brattkortkurs

17

08:00-12:00 Årsfest

10:30-17:00 Brattkortkurs

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

10:30-11:30 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:40 Håndballkamp Vigrestad 1-Nærbø 5

18

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

19

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

20

08:00-22:00 Buss

08:00-22:00 Buss

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

21

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

22

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

23

08:00-19:00 Treningskamper G12

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug-Undheim IL 2

12:00-16:00 Barnebursdag

24

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:00 Treningstider J13-14 fotball

19:00-20:30 Treningstider Herre B fotball

25

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

26

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

27

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

28

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:00-23:30 Sonemøte Varhaug BKL

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

29

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

30

08:00-21:00 G16 Handballkamp mot Føy/Våg

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:50 Håndballkamp Varhaug-Nærbø 2

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug-Voll

12:10-13:25 Håndballkamp Varhaug 2-Bryne

31

16:00-12:00 30 års jubileum skule

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:40 Håndballkamp Varhaug 2-Ålgård 2

11:40-12:20 Håndballkamp Frøyland-Nærbø 4

12:20-13:00 Håndballkamp Ålgård 3-Varhaug 2

+ Export Events