Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
28

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

13:00-22:00 Stormøte SR-Bank

29

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

30

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

31

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

1

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

2

10:00-15:00 Barnaselskap

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug-Egersund

12:00-13:00 Håndballkamp Varhaug-Riska

14:40-15:30 Håndballkamp Varhaug-Vigrestad

3

13:00-14:00 Klargjøring håndballkamp

14:00-15:15 Håndballkamp Varhaug-Åkra

15:20-16:20 Håndballkamp Varhaug-Sandnes 3

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:00 Treningstider J13-14 fotball

4

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

5

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

6

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

7

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

8

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

9

08:00-21:00 G16 til Sørlandet

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:50 Håndballkamp Varhaug-Nærbø 2

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug-Austrått 1

12:20-13:10 Håndballkamp Varhaug-Frøyland

10

08:00-21:00 G16 til Sørlandet

15:00-13:00 50- årsdag

09:30-10:30 Klargjøring håndballkamp

10:30-11:20 Håndballkamp Varhaug 2-Ålgård 2

12:30-13:45 Håndballkamp Varhaug-Randesund 2

11

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

12

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

13

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

14

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

15

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

16

14:00-02:00 Innebandyturnering Hå kommune

11:30-12:30 Klargjøring håndballkamp

12:30-13:30 Håndballkamp Varhaug-Viking HK

17

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:30 Håndballkamp Vigrestad-Ålgård

11:00-11:30 Håndballkamp Varhaug 2-Bryne

11:30-12:00 Håndballkamp Vigrestad-Bryne

11:30-12:00 Håndballkamp Ålgård-Varhaug 2

18

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

19

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

20

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

21

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

22

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

23

11:00-11:00 Selskap

14:00-10:00 Varhaug BU

24

11:00-11:00 Selskap

14:00-10:00 Varhaug BU

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:00 Treningstider J13-14 fotball

19:00-20:30 Treningstider Herre B fotball

25

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

26

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

27

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

28

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

1

08:00-12:00 Dameselskap

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

2

08:00-12:00 Dameselskap

09:00-14:00 VIL Smashen Mars 2019 – Badminton

3

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:00 Treningstider J13-14 fotball

19:00-20:30 Treningstider Herre B fotball

+ Export Events