Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Finn Hendelser

Navigasjon for hendelsesvisning

Hendelser for januar 2018

Kalender månedsnavigasjon

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
1
2
3
4
5
6

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:55 Håndballkamp Varhaug-Riska

10:00-10:35 Håndballkamp Klepp-Bjerkreim

10:40-11:15 Håndballkamp Varhaug 2-Nærbø 2

7

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:35 Håndballkamp Nærbø 4-Vigrestad

11:40-12:15 Håndballkamp Nærbø 6-Stavanger 4

12:20-12:55 Håndballkamp Nærbø 4-Varhaug

13:00-13:35 Håndballkamp Vigrestad-Stavanger 4

8
9

11:00-11:30 Testbooking Eva 090118

17:20-18:20 Klargjøring håndballkamp

18:20-19:25 Håndballkamp Varhaug 1-Bogafjell 2

19:00-21:00 Lions Hå

10
11

20:00-22:00 Trenermøte håndball

12

17:30-20:30 Oddny Bore

13

08:00-17:00 Varhaug BU – grusplassen

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-13:00 Selskap

10:00-10:35 Håndballkamp Egersund-Bjerkreim

10:40-11:15 Håndballkamp KFUM 3-Kåsen

14

10:00-13:00 Selskap

10:00-12:30 Bjerkreim IL

12:30-13:30 Klargjøring håndballkamp

12:30-13:00 Bjerkreim IL

13:30-14:45 Håndballkamp Varhaug-Staal Jørpeland

15

08:30-14:00 Varhaug skule

18:30-20:30 Styremøte fotball

19:00-20:30 Foreldremøte Håndball

20:30-22:00 Møte Alaget fotball

16

17:00-18:30 SeMeg – klatring

18:00-22:30 G14/15 Sosialt Norgekamp

18:00-19:00 Klargjøring håndballkamp

19:00-20:15 Håndballkamp Varhaug-Tastavarden

17

19:30-21:30 Trenermøte håndballstyret

18

19:00-21:00 valgkomite møte

19:00-21:00 Foreldremøte G13

19

16:00-19:30 Terly Håland

17:30-19:00 Terly Håland

20

09:00-15:00 Rino Haugen

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:55 Håndballkamp Varhaug-Bryne

12:25-13:20 Håndballkamp Varhaug IL-Bogafjell 2

14:25-15:20 Håndballkamp Varhaug-Egersund

21

09:00-15:00 Rino Haugen

12:00-13:00 Klargjøring håndballkamp

13:00-13:55 Håndballkamp Varhaug-Egersund

22

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider J2005

23

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:00 Treningstider J2011

24

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-14:15 Idrettsbarnehagen

08:30-14:15 Idrettsbarnehagen

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:00 Varhaug skule

25

08:30-11:30 Varhaug skule

09:00-11:00 Tjemslandshagen barnehage

09:30-10:20 Treningstider Sirkeltrening styrke

11:30-14:00 Varhaug skule

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

26

06:00-06:45 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug skule

11:00-23:59 Quiz

27

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:55 Håndballkamp Varhaug-Kåsen IL

11:00-11:55 Håndballkamp Varhaug-Nærbø 2

19:00-14:00 Lagfest Herrelag håndball

28

19:00-14:00 Lagfest Herrelag håndball

15:00-16:00 Klargjøring håndballkamp

16:00-17:05 Håndballkamp Varhaug-Sandnes 2

17:40-18:55 Håndballkamp Varhaug 2-Voll

19:00-20:30 Treningstider Herre B

29

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-23:30 Stormøte landbruk v/ Sparebank1 SR-Bank

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

30

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:00 Treningstider J2011

31

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-14:15 Idrettsbarnehagen

08:30-14:15 Idrettsbarnehagen

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:00 Varhaug skule

1

08:30-11:30 Varhaug skule

09:00-11:00 Tjemslandshagen barnehage

09:30-10:20 Treningstider Sirkeltrening styrke

11:30-14:00 Varhaug skule

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

2

06:00-06:45 Treningstider Sirkeltrening styrke

08:30-14:00 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug skule

12:00-12:00 Konsert

3

12:00-12:00 Konsert

09:30-10:30 Klargjøring håndballkamp

10:30-11:25 Håndballkamp Varhaug-Ålgård

12:00-13:15 Håndballkamp Varhaug-Tastavarden

15:00-18:30 barneselskap

4

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:30 Håndballkamp Ålgård 1-Bryne

11:00-11:30 Håndballkamp Klepp 1-Vigrestad IK 3

11:30-12:00 Håndballkamp Ålgård 1-Nærbø 7

11:30-12:00 Håndballkamp Bryne-Varhaug

+ Export Events