Laster Hendelser

Hendelseskategori

Lokale

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
31

10:00-13:00 Fotball G7 og G9

12:00-14:00 A-laget dame

18:00-11:00 Stengt for utleie

1

18:00-11:00 Stengt for utleie

2

15:30-21:30 Samtaler A laget

3

18:00-19:30 Møte guttefotball

4

15:00-17:00 Kaninutstilling

16:45-20:00 FRES i klatreveggen

19:00-20:30 Trening G16

5

15:00-17:00 Kaninutstilling

08:00-21:00 G16 til Sørlandet

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug-Vigrestad

12:00-12:50 Håndballkamp Varhaug-Nærbø 2

6

15:00-17:00 Kaninutstilling

08:00-21:00 G16 til Sørlandet

14:00-14:00 Alise Ånestad

12:00-13:00 Klargjøring håndballkamp

13:00-14:15 Håndballkamp Varhaug-Gimletroll

7

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

18:00-19:00 Trener1-kurs håndball – sos.rom

18:00-21:00 Trener1-kurs håndball – Varh.hallen

18:30-19:30 Møte med a laget

8

16:00-20:00 barneselskap

18:00-19:30 Foreldremøte J15

19:30-22:30 Handlingsplan håndball

9

08:00-17:00 Bussen på verksted

17:00-18:00 Klargjøring håndballkamp

18:00-19:00 Foreldremøte fotball G14

18:00-19:00 Håndballkamp Varhaug-Hundvåg 3

19:00-23:59 Ungdomsmøte

10

08:00-17:00 Bussen på verksted

19:00-23:59 Ungdomsmøte

16:30-18:00 Spillermøte G16 og G15

11
12

10:00-19:00 Herre A – bortekamp

10:40-11:40 Klargjøring håndballkamp

11:40-12:30 Håndballkamp Varhaug-Klepp 2

12:00-16:00 Selskap

12:40-13:30 Håndballkamp Varhaug-Hana

13

16:00-12:00 B-laget sos rom

18:00-01:00 KRIK-kveld med VAKRU

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-12:30 Dame B

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug IL-Sandnes 2

14

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

16:00-17:00 Frisklivstrening barn

18:00-22:30 Strikkekafé

20:00-21:30 Styremøte Badminton

15

17:00-18:00 Møte G12

17:00-18:30 SeMeg-klatring

16

17:30-20:00 Foreldremøte G16 og G15

17

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

18

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

19

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-10:50 Håndballkamp Varhaug 2-Voll

11:00-12:00 Håndballkamp Varhaug-Voll 2

13:00-17:00 Barneselskap

14:10-15:25 Håndballkamp Varhaug 2-Havørn

20

18:00-13:00 Sosialt dame/herrelaget

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

10:30-11:30 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:30 Håndballkamp Nærbø-Egersund 2

11:00-11:30 Håndballkamp Vigrestad 2-Varhaug 3

21

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

15:00-16:30 Sirkeltrening Hå kommune

22

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

23

15:00-18:00 Minnestund Ø Skretting

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

24

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

25

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

26

09:00-10:00 Klargjøring håndballkamp

10:00-15:00 60-årsdag

10:00-23:30 Dame A til Sørlandet

10:00-10:40 Håndballkamp Varhaug-Nærbø

10:40-11:20 Håndballkamp Ålgård-Ålgård 2

27

10:00-15:00 60-årsdag

12:00-14:00 40-årsdag

10:40-11:40 Klargjøring håndballkamp

11:40-12:40 Håndballkamp Varhaug-Sandnes HK

18:00-19:00 Den Stolte Hane

28

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Lensmannsgarden barnehage

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

13:00-22:00 Stormøte SR-Bank

29

09:00-11:30 Trekløveren barnehage

09:00-10:00 Idrettsbarnehagen

10:00-11:00 Bygdekvinnelaget

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

14:30-16:00 Treningstider G2009 håndball

30

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-12:00 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

08:30-11:30 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

31

08:30-14:00 Varhaug skule

08:30-11:30 Tjemslandshagen barnehage

11:30-14:15 Varhaug ungdomsskule

16:00-17:30 Treningstider G14 fotball

16:00-17:00 Treningstider J2010 håndball

1

08:30-11:30 Varhaug ungdomsskule

08:30-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

09:00-11:00 Idrettsbarnehagen

11:00-14:15 Varhaug ungdomsskule

2

10:00-15:00 Barnaselskap

10:00-11:00 Klargjøring håndballkamp

11:00-11:50 Håndballkamp Varhaug-Egersund

12:00-13:00 Håndballkamp Varhaug-Riska

14:40-15:30 Håndballkamp Varhaug-Vigrestad

3

13:00-14:00 Klargjøring håndballkamp

14:00-15:15 Håndballkamp Varhaug-Åkra

15:20-16:20 Håndballkamp Varhaug-Sandnes 3

18:00-19:00 Den Stolte Hane

19:00-20:00 Treningstider J13-14 fotball

+ Export Events